Чому так важливе миття фасаду будівлі

Миття фасаду будівлі на висоті

Стан будівлі і його зовнішній вигляд багато говорять про успішність його власника, в зв’язку з чим миття фасадів повинна проводитися на регулярній основі. Враження псується при наявності на фасаді шару пилу і бруду, появи якої ніяк не уникнути.

Миття фасаду будівлі в Києві передбачає висотні роботи, але для їх проведення вже не потрібно зводити будівельні ліси. На їх спорудження потрібно чималий бюджет, а крім того вони псують зовнішній вигляд будівлі.

Є простіший вихід з ситуації – скористатися допомогою фахівців нашої компанії, які використовують для цієї мети автовишки або вдаються до промислового альпінізму.

Чому так важливе миття фасаду будівлі?

Систематичний догляд не тільки сприяє красі будівлі і приємним враженням про нього, але ще і корисний для екології. Справа в тому, що регулярне миття фасадів альпіністами позбавляє стіни від кіптяви, бруду, цвілі, пилу і вихлопів, що забруднюють повітря.

Сіль і грибок формують мікротріщини, повільно, але вірно руйнують фасад будинку і приводячи до необхідності дорогого ремонту. Якщо нехтувати миттям фасадів альпіністами, то будівля швидко втратить свій первісний вигляд і вам доведеться шукати чималі гроші на його відновлення.

Як правило, миття фасадів проводиться в кілька етапів:

 • Вручну проводиться очищення стін від цементу, пилу, фарби, що відшарувалася і інших забруднень;
 • На поверхню наноситься очищуючий склад, який для більшої ефективності підбирається в індивідуальному порядку;
 • Хімікати залишаються на деякий час, що потрібно для протікання хімічної реакції;
 • Струменем води видаляються залишки миючого засобу.

Для догляду за оштукатуреними поверхнями застосовуються нейтральні склади. Для гранітних стін і плитки потрібні слабокислі кошти, при цементній основі – лужні розчини. Останні повинні подаватися на стінку з невеликим тиском, інакше можна нашкодити їх станом.

Найскладніше видалити забруднення з поверхні стін з пористою структурою. Як правило, вони виконуються з вапняку або черепашнику. Ефективне очищення можлива лише при застосуванні складних багатоскладних засобів.

Миття фасаду будівлі в Києві завершується очищенням вікон і поліруванням металевих деталей особливими складами. Техніка збирання та вибір засобів визначаються матеріалами, а також особливостями конструкції будівлі. Як правило, для очищення задіюється ручний інвентар та обладнання, подає воду під потрібним тиском.

Миття фасаду - Клінінг Партнер. Фото, статті

Які засоби використовуються при митті фасаду будівель на висоті?

Серед виробників засобів найбільш якісними вважаються Nilfisk, Ghibli, Vileda і Chemspec. Підтвердженням цьому є європейський сертифікат Ecolable. Миття фасадів будівель альпіністами здійснюється із застосуванням мобільної техніки, яка дозволяє уникнути використання стаціонарних конструкцій і виключає ймовірність пошкодження обробки.

Засоби очищення підбираються з особливою ретельністю, щоб ефективно, але в той же час без шкоди видалити всі забруднення. Від цього багато в чому залежить ціна миття фасадів будівель.

При виконанні своїх обов’язків альпіністи користуються страхувальними тросами і обвязками з полімерів, що виключає можливість використання агресивних речовин.

Якщо потрібна обробка стін сильнодіючими детергентами, то вдаються до допомоги автовишки. Завершальним етапом є видалення миючих засобів з допомогою води, що подається під певним тиском. Додатково можуть бути задіяні особливі очисники.

Переваги, які ви отримуєте доручивши миття фасадів в Києві фахівцям компанії “Клінінг Партнер”:

 • Доступна ціна на мийку фасадів будівель, яка залежить від використовуваних хімікатів, техніки і обсягів поставленого завдання. Постійні клієнти можуть розраховувати на привабливі знижки;
 • Очищення здійснюється з використанням техніки високого тиску, яка ефективно видаляє будь-які забруднення;
 • Ми працюємо з фасадами з будь-яких матеріалів, в тому числі керамогранітними. Нам ви можете доручити очищення стін із пластику, сендвіч-панелей або будь-яких інших матеріалів, затребуваних в сучасному будівництві;
 • Висотна мийка фасаду будівель дозволяє повернути їм первісний зовнішній вигляд;
 • Ми не просто очищаємо поверхні, але і видаляємо з них сольові освіти, що сприяють руйнуванню конструкції. Тим самим ми продовжуємо її термін служби;
 • У розпорядженні наших співробітників є передове оснащення, яке дозволяє впоратися з завданням будь-якої складності і витратити на її виконання мінімальний часовий проміжок;
 • Очищення фасадів будівель може супроводжуватися нанесенням гідрофобного складу, який покращує водовідштовхувальні якості. Відповідно надалі поверхню буде відштовхувати все забруднення і наступна мийка буде потрібно вже не так скоро.

Клінінг фасаду в Києві

Клінінг фасаду

Доручивши нам очищення фасадів будівель ви отримуєте якісний результат за невеликі гроші. Ми користуємося тільки екологічно чистими складами, які ефективно справляються з видаленням забруднень, але не шкодять навколишньому середовищу.

Миття фасаду часто передбачає позбавлення від важко змивається забруднень. З ними допомагає впоратися спеціалізоване обладнання, яке дбайливо, але в той же час ефективно видаляє забруднення з будь-яких поверхонь.

Миття скляних фасадів часто потрібна після капітального ремонту або відразу після зведення нової будівлі. В процесі будівництва утворюється велика кількість пилу і будівельного сміття, від якого не так просто позбутися, особливо коли робота проводиться на висоті.

Ситуацію ускладнюють краплі цементу і поліуретанова піна, від яких складно позбутися після застигання. Вибираючи нас ви можете бути впевнені, що миття фасаду будівлі пройде швидко і ефективно. Ми робимо роботу якісно і обережно, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Миття вітрин та фасадів може виконуватися за допомогою пари або піскоструминного устаткування, але як правило вдається впорається шляхом правильно підібраною хімії та приладів високого тиску.