Особливості чищення меблів на дому - Статті

Особливості чищення меблів на дому

М’якої мебілі потрібен постійний догляд, щоб вона виглядала привабливо і служила довго. В оббивці з часом накопичується пил, на тканини залишаються плями. Своїми силами повернути меблів чистоту практично неможливо, але це під силу співробітникам клінінгової компанії.

Професійне чищення меблів в Києві компанією «Клінінг Партнер» зробить ваш диван і крісла чистими і свіжими, меблі після чистки спеціальними засобами буде виглядати як нова.

Особливості чищення меблів на дому

Бруд і пил проникають глибоко в шари оббивки, через що псується не тільки зовнішній вигляд меблів. У квартирі з’являється неприємний запах і люди дихають спертим повітрям. Використання сучасних засобів в клінінгу дозволяє не тільки очистити меблі від всіх типів забруднень, але і набагато продовжити термін її використання.

Професійна хімчистка меблів – затребувана послуга, якої часто користуються, якщо в будинку є маленькі діти, чотириногі улюбленці, а також після гучних святкувань або якщо квартира готується до оренди.

Різновиди чистки меблів на дому клінінгової компанією

Існує кілька способів чищення килимів і м’яких меблів, в залежності від ступеня забруднень і їх характеру. Тільки фахівець може правильно підібрати хімічні склади, складає план процедури чистки, підбирає необхідні інструменти.

Екстракторна чистка

Цей тип клінінгу включає три етапи:

  • обробка поверхні хімічним складом;
  • робота розчинника на килимовій або оббивної поверхні деякий час;
  • видалення складу з пилом з допомогою вакуумного пристрою.

За допомогою цього способу можна повністю видалити плями, неприємні запахи, глибокі забруднення. Гіпоалергенні розчинники не становлять небезпеки для людей і домашніх вихованців. Процес досить простий, так як для обробки меблів не використовується вода.

Аквачистка меблів на дому. Фото, статті

Аквачистка

Інтенсивне очищення меблів робиться за допомогою води. Склад включає воду і активні миючі засоби, він ефективно видаляє різного роду забруднення на текстилі, при цьому зберігаючи структуру матеріалу. Після аквачистки поверхню килима або м’яких меблів обробляється парової щіткою або пістолетом.

Глубока чистка

За допомогою глибокого очищення можна видалити навіть найдрібніші частинки пилу і бруду, глибоко в’їлися в поверхню меблів. Фахівці використовують пилосос або пістолет зі стисненим повітрям, видаляючи пил у важкодоступних місцях – на підлокітниках, подушках, по кутах.

При глибокому очищенню обладнання може проникати на глибину в кілька сантиметрів, видаляючи скупчилися забруднення і неприємні запахи.

Особливості чищення меблів на дому клінінгової компанією:

  • ефективний клінінг з видаленням старих плям і забруднень;
  • безпечна робота з будь-яким видом тканин;
  • після хімчистки оббивна тканина не сідає;
  • хімчистка меблів подовжує термін її експлуатації;
  • використання професійної хімії, безпечної для здоров’я людей і стану меблів.

Клієнт може викликати нашого співробітника в будь-який зручний для себе час, ви можете відлучитися з дому у справах, взявши з собою [ключі], поки фахівець займається очищенням меблів і килимів.

Як часто потрібно проводити чищення м’яких меблів

При наявності в будинку домашніх тварин, рекомендується чистка три-чотири рази на рік. Шерсть домашніх улюбленців – це сильний алерген, тому рекомендується глибока чистка, особливо в період линьки, коли шерсть всюди, і легко забивається в усі щілини в меблів.

Диванів, матраців, які використовуються для сну, необхідна глибока чистка тричі на рік. М’яких меблів у вітальні, стільців з м’якою оббивкою, пуфам, рекомендується чистка двічі на рік.

Зручність – одна з особливостей чистки меблів на дому, вам не потрібно вивозити меблі для клінінгу в інше місце. Як правило, чистка проводиться швидко, і ви можете або займатися своїми справами в інших кімнатах, або відлучитися, поки фахівець не закінчить.

Як часто потрібно проводити чищення м'яких меблів

Які засоби застосовуються для чищення м’яких меблів на дому

  1. Спрей для видалення плям, неприємного запаху, дезінфекції. Перед початком клінінгу перевіряється на сполучуваність з матеріалом оббивки.

  2. Порошок для сухого чищення. Ефективно видаляє забруднення і плями середньої складності, залишаючи меблі сухою, без розлучень і пошкоджень на поверхні.

  3. Спеціальна піна для оббивних тканин. При контакті з речовиною тканина не промокає, піна має захисні властивості від проникнення пилу. За допомогою піни можна очищати і натуральні, і синтетичні тканини. Засіб відновлює яскравість кольору, надає меблям свіжість, вона виглядає доглянутою.

Клінінг меблів повинен проводитися своєчасно, цієї важливий момент збирання. Оббивні матеріали – тканина, штучна і натуральна шкіра, збирають велику кількість забруднень, які не завжди можна помітити. Вони можуть стати причиною алергії, респіраторних та інших захворювань, тому клінінг потрібен також для усунення хвороботворних мікроорганізмів.

Після професійного чищення меблів в Києві, проведеної співробітниками нашої компанії, ваш диван, крісла і килими стануть не тільки чистими, заграв свіжими фарбами, але і безпечними у використанні, так як ми знаємо, які кошти підібрати для того, щоб прибирання було максимально ефективною.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори