Прибирання яхт та катерів в Києві

Регулярна мийка і прибирання яхт і катерів дозволяють не тільки зберігати естетичну привабливість судна, але і продовжує її експлуатаційний період.

Доручивши прибирання плавзасобу професіоналам, ви назавжди забудете про всі турботи, пов’язані з підтриманням чистоти яхти або катера.

Професійне прибирання яхт та катерів

Прибирання яхт та катерів - Клінінг Партнер

Компанія Клінінг Партнер надає професійні клінінгові послуги з 2011 року. Готові запропонувати вам якісний сервіс по мийці яхт в Києві.

Наші фахівці будуть у вас в короткі терміни для вирішення питань чистоти і порядку. Використовуємо тільки кращу збиральну техніку і екологічні хімічні засоби.

Замовляйте клінінгові послуги у нас і насолоджуйтеся чудовим результатом!

Наши перваги:

  • 9 років досвіду.
  • Кваліфікований персонал.
  • Страховка професійної відповідальності.
  • Вигідні ціни.

Технологічне і недороге прибирання яхт та катерів в Києві від професіоналів клінінгу

Прибирання плавзасобу – обов’язкова процедура перед початком літньої навігації або зимової консервації. У літню пору бажано проводити підтримуючий і генеральний клінінг яхти або катера, періодично очищаючи палубу від бруду, розлучень, сміття.

Пропонуємо професійні клінінгові послуги. Чи готові зустрітися в будь-який зручний час для обговорення обсягу та переліку цікавлять послуг.

Ціна за прибирання катера в Києві розраховується на місці, після огляду вашого об’єкта.

Комплекс робіт з прибирання судна це:

Дізнайтеся ціну на мийку катера в Києві

Ви можете розрахувати приблизну вартість комплексної послуги прямо на цій сторінці. Використовуйте для цього спеціальну форму замовлення прибирання.

Підсумкову вартість озвучить наш фахівець, після огляду об’єкта.

Ціна на мийку яхти в Києві формується від переліку клінінгових послуг та додаткових побажань клієнта. Запросіть нас на огляд вашого судна. Виїзд оцінювача – безкоштовно.