Прибирання під час заходів

Прибирання під час заходів в Києві. Прибирання після вечірок

Якщо у вас намічається виставка, презентація, корпоратив або будь-яка інша подія, компанія Клінінг Партнер забезпечить комплексне клінінгове обслуговування.

Чистота є невід’ємним атрибутом добре організованого заходу. При цьому вона повинна не тільки зустрічати гостей, а й супроводжувати їх протягом всієї події.

Прибирання під час проведення заходів, вечірок в Києві від професіоналів

Наша компанія обслуговує заходи масові і приватного характеру, в приміщеннях і на відкритому повітрі. Ми заздалегідь обговорюємо з замовником всі його умови і вимоги, щоб максимально виправдати очікування.

Клінінгове обслуговування заходу – це:

  • підготовка приміщень або відкритих територій до прийому гостей
  • поточне прибирання приміщення в період проведення заходу
  • генеральне прибирання після завершення заходу

Зосередьтеся на вирішенні основних найбільш актуальні завдання вашого заходу, а Клінінг Партнер вирішить всі ваші проблеми, з наведенням і підтриманням чистоти!

Вопросы и ответы

На першому етапі готуємо територію до зустрічі гостей. Визначаємо оптимальну кількість клинеров. Проводимо прибирання після установки конструкцій, видаляємо сміття, поливаємо газони, встановлюємо потрібну кількість сміттєвих баків.

Під час свята безперервно видаляємо дрібне сміття, підтримуємо чистоту території, обслуговуємо санітарні зони, забезпечуємо туалети і санвузли витратними матеріалами.

Після демонтажу всіх конструкцій в кінці заходу проводимо повну генеральне прибирання, миємо підлогу і поверхні, прибираємо всі приміщення, санвузли, кухню, збираємо і вивозимо все сміття.
По закінченню клінінгових робіт, локація виглядають як до старту івенту.

Кожен захід унікально, як і вимоги до його організації. Ми готові виконати ваші побажання до якості прибирання і чистоті свята.

На вартість послуг клінінгу впливає – кількість гостей, площа території, формат заходу, місце (відкрите чи закрите простір), кількість санвузлів, точок харчування.

Окремо оплачується вивезення сміття.

До старту робіт, необхідно оцінити обсяг і складність завдання.

Щоб викликати оцінювача, залиште свої контакти в інтерактивній веб-формі на сторінці нашого сайту, або зателефонуйте менеджеру по телефону. Менеджер допоможе скласти кошторис і забронювати послугу.

Виїзд оцінювача на об’єкт безкоштовний.

Компанія “Клінінг партнер” пропонує послуги прибирання для заходів будь-якого масштабу. Зосередьтеся на проведенні івенту, а ми подбаємо про чистоту.

Пропонуємо прибирання під час концертів, вечірок, спортивних заходів, торгових виставок, мітингів. Працюємо непомітно, професійно, швидко.

Уборка для ТРЦ включает в себя:
  • ежедневные услуги (сухая и влажная уборка помещений, коридоров, санузлов со специализированными моющими средствами, ), сбор вывоз мусора из пепельниц, баков;
  • работы по графику и в зависимости от погодных условий (мытье полов после дождя, мойка окон и фасадов на высоте, генеральная уборка, химчистка коврового покрытия, уборка декораций после мероприятий в ТРЦ);
  • уход за дорожками, газонами, уборка паркингов.

Заказать уборку ТРЦ в Киеве можно на сайте компании Клининг Партнер. С 2011 года компания решает задачи клининга для бизнеса. Проведем уборку быстро, качественно, профессионально. Продезинфицируем помещение, соблюдая санитарно-гигиенические нормы. Звоните.