Наші послуги

Прибирання під час заходів

Прибирання під час заходів

Якщо у вас намічається виставка, презентація, корпоратив або будь-яка інша подія, компанія Клінінг Партнер забезпечить комплексне клінінгове обслуговування.

Чистота є невід’ємним атрибутом добре організованого заходу. При цьому вона повинна не тільки зустрічати гостей, а й супроводжувати їх протягом всієї події.

Прибирання під час проведення заходів, вечірок в Києві від професіоналів

Наша компанія обслуговує заходи масові і приватного характеру, в приміщеннях і на відкритому повітрі. Ми заздалегідь обговорюємо з замовником всі його умови і вимоги, щоб максимально виправдати очікування.

Клінінгове обслуговування заходу – це:

 • підготовка приміщень або відкритих територій до прийому гостей
 • поточне прибирання приміщення в період проведення заходу
 • генеральне прибирання після завершення заходу

Зосередьтеся на вирішенні основних найбільш актуальні завдання вашого заходу, а Клінінг Партнер вирішить всі ваші проблеми, з наведенням і підтриманням чистоти!

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Що входить до прибирання під час заходу?

На першому етапі готуємо територію до зустрічі гостей. Визначаємо оптимальну кількість клінерів. Проводимо прибирання після установки конструкцій, видаляємо сміття, поливаємо газони, встановлюємо потрібну кількість баків для сміття.

Під час свята безперервно видаляємо дрібне сміття, підтримуємо чистоту території, обслуговуємо санітарні зони, забезпечуємо туалети та санвузли витратними матеріалами.

Після демонтажу всіх конструкцій наприкінці заходу проводимо повне генеральне прибирання, миємо підлогу та поверхні, прибираємо всі приміщення, санвузли, кухню, збираємо та вивозимо все сміття. Після закінчення клінінгових робіт, локація виглядає як до старту івента.

Скільки коштує прибирання до та під час заходу

Кожний захід є унікальним, як і вимоги до його організації. Ми готові виконати ваші побажання до якості прибирання та чистоти свята.

На вартість послуг клінінгу впливає кількість гостей, площа території, формат заходу, місце (відкритий або закритий простір), кількість санвузлів, точок харчування.

Особливо оплачується вивіз сміття.

Як замовити прибирання під час заходу в Києві

До початку робіт необхідно оцінити обсяг і складність завдання.

Щоб викликати оцінювача, залиште свої контакти в інтерактивній веб-формі на сторінці нашого сайту, або зателефонуйте менеджеру по телефону. Менеджер допоможе скласти кошторис та забронювати послугу.

Виїзд оцінювача на об'єкт безкоштовний

Де замовити клінінг під час заходів у Києві

Компанія “Клінінг партнер” пропонує послуги прибирання для заходів будь-якого масштабу. Зосередьтеся на проведенні івента, а ми подбаємо про чистоту.

Пропонуємо прибирання під час концертів, вечірок, спортивних заходів, торгових виставок, мітингів. Працюємо непомітно, професійно, швидко.

Компанія Клінінг Партнер

Компанія Клінінг Партнер надає повний перелік послуг з прибирання під час заходів у Києві. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте бездоганний сервіс, комплексний підхід і швидке реагування фахівців компанії.

Незважаючи на складність або нестандартність робіт, ми прагнемо максимально відповідати побажанням і вимогам клієнта.

Довіра клієнтів свідчить про надійність і стабільність, а так само підтверджує високий професійний рівень нашої клінінгової компанії.

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз:

  ЗАМОВИТИ ПРИБИРАННЯ

  Виїзд оцінювача на місце безкоштовний

  ПРОФЕСІЙНА ТЕХНІКА

  Ми використовуємо обладнання та інвентар лідируючих світових брендів.

  КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

  У нашому штаті досвідчені фахівці, здатні виконати роботи будь-якої складності.

  СЕРТИФІКОВАНА ХІМІЯ

  Ми використовуємо професійні екологічно чисті миючі засоби.

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Догори