Хімчистка килимів з вивезенням, в чому переваги - Статті. Cleaning Partner

Хімчистка килимів з вивезенням, в чому переваги

Килими є одним з корисних виробів, які використовуються не тільки для створення теплого і комфортного покриття на підлозі, а й допомагають прикрасити дизайн інтер’єру в будь-якому приміщенні. Вони створюють затишок і забезпечують комфорт для людей. Однак, килимові покриття, як і будь-які інші вироби, схильні до різних забруднень.

Читати далі

Прибирання після квартирантів

Прибирання після квартирантів, орендарів

Бізнес здачі житла в оренду досить прибутковий. Але більшості здається, що власник житла отримує тільки “плюшки” і практично не несе витрат. Але чого тільки варта приведення квартири або будинку в житловий стан після орендарів прибирання після квартирантів, яку складно осилити самостійно.

Відмінним рішенням стане залучення послуг фахівців, так як самостійно з таким завданням майже не впоратися.

Читати далі

Прибирання котеджу - що входить в роботи - Статті

Прибирання котеджу – що входить

У заміських будинках і котеджах потрібно підтримувати порядок на регулярній основі. Якщо цього не робити, накопичиться величезний обсяг робіт, який своїми силами виконати буде нелегко. Фізичних сил і часу знадобиться набагато більше, ніж на прибирання міської квартири, і навіть силами всієї родини на процес піде не один день, а у зайнятих людей стільки вільного часу немає.

Вихідні хочеться провести плідно і цікаво в колі сім’ї та друзів, а замість цього доводиться все відкласти і займатися чищенням, миттям, збором і виносом сміття.

Читати далі

Як позбутися від пилу в квартирі назавжди

Як позбутися від пилу в квартирі

Пил є досить серйозною проблемою для кожної господині, яка прагне утримувати свій будинок в чистоті і підтримувати порядок. Як би ретельно не проводилася прибирання, через деякий час пил знову займе своє місце практично на всіх поверхнях в приміщенні. Тому все частіше виникає питання як позбутися від пилу в квартирі і звести до мінімуму процес щоденного протирання поверхні.

Читати далі

Клінінг фасадів будівель: методи і засоби

Клінінг фасадів будівель: методи і засоби

Регулярний клінінг фасадів підвищує їх естетичність і презентабельність, сприяє позитивному сприйняттю і підтримці сприятливого іміджу. Не можна забувати, що фасад є особою будівлі. Саме на нього в першу чергу звертають увагу відвідувачі і гості.

Забруднення на зовнішніх стінах асоціюються з неохайністю і викликають мимовільне відторгнення, що позначається на репутації. Крім того, багато видів забруднень скорочують термін служби оздоблювальних матеріалів. В результаті виникає необхідність в проведенні позапланового дорогого ремонту.

Щоб уникнути цих проблем, досить помити фасад будівлі два рази в рік.

Читати далі

Уборка квартиры пароочистителем - Клининговая компания "Клининг Партнер"

Прибирання квартири пароочищувачем

Чистота робить розум свіжим, а побут – добре організованим. Для наведення порядку і створення сприятливого мікроклімату в квартирі компанія «Клінінг Партнер» рекомендує мінімум 1-2 рази в рік замовляти таку послугу, як прибирання квартири пароочищувачем.

Багато жителів Києва і Київської області через брак часу фізично не можуть витрачати на домашні турботи багато часу і сил. Підтримувати чистоту в квартирі допомагають багатофункціональні пароочищувачі і професіонали, які вміють правильно з ними працювати.

Читати далі

Как почистить камин своими руками - Клининг Партнер.Статьи

Як почистити камін своїми руками

Камін служить не тільки джерелом тепла в будинку. Це елемент декору, який відповідає за естетику і затишок. Єдиний його недолік – необхідність регулярного очищення, оскільки вже після двох-трьох разів використання накопичується сажа, а на поверхнях осідає кіптява. Якщо її не прибирати, в приміщенні з’явиться неприємний запах, працездатність каміна погіршиться, а вид брудної поверхні не додасть приміщенню привабливості. Виникає питання – як почистити камін своїми силами?

Читати далі

Що потрібно знати про хімчистці килимів - Клінінг Партнер

Що потрібно знати про хімчистку килимів

Килим є обов’язковим і незамінним атрибутом інтер’єру практично в кожному будинку або квартирі. Даний елемент крім декоративної функції, здатної прикрасити приміщення, виконує і корисну практичну роль.
Читати далі

Особливості чищення меблів на дому - Статті

Особливості чищення меблів на дому

М’якої мебілі потрібен постійний догляд, щоб вона виглядала привабливо і служила довго. В оббивці з часом накопичується пил, на тканини залишаються плями. Своїми силами повернути меблів чистоту практично неможливо, але це під силу співробітникам клінінгової компанії.

Професійне чищення меблів в Києві компанією «Клінінг Партнер» зробить ваш диван і крісла чистими і свіжими, меблі після чистки спеціальними засобами буде виглядати як нова.

Читати далі

Как часто нужно делать уборку квартиры

Як часто потрібно робити прибирання квартири

Коли власне житло – квартира або будинок – виблискують чистотою, раді всі домочадці. І тільки господиня знає, скільки часу і сил це займає. Але навіть у самій всезнаючої власниці житла може виникнути питання про те, як часто потрібно робити прибирання квартири, наприклад. Чи готові відкрити секрети майстра компанії “Клінінг-Партнер”, так само як і допомогти в прибиранні власноруч!

Читати далі