Клінінг фасадів будівель: методи і засоби

Клінінг фасадів будівель: методи і засоби

Регулярний клінінг фасадів підвищує їх естетичність і презентабельність, сприяє позитивному сприйняттю і підтримці сприятливого іміджу. Не можна забувати, що фасад є особою будівлі. Саме на нього в першу чергу звертають увагу відвідувачі і гості.

Забруднення на зовнішніх стінах асоціюються з неохайністю і викликають мимовільне відторгнення, що позначається на репутації. Крім того, багато видів забруднень скорочують термін служби оздоблювальних матеріалів. В результаті виникає необхідність в проведенні позапланового дорогого ремонту.

Щоб уникнути цих проблем, досить помити фасад будівлі два рази в рік.

Читати далі

Уборка квартиры пароочистителем - Клининговая компания "Клининг Партнер"

Прибирання квартири пароочищувачем

Чистота робить розум свіжим, а побут – добре організованим. Для наведення порядку і створення сприятливого мікроклімату в квартирі компанія «Клінінг Партнер» рекомендує мінімум 1-2 рази в рік замовляти таку послугу, як прибирання квартири пароочищувачем.

Багато жителів Києва і Київської області через брак часу фізично не можуть витрачати на домашні турботи багато часу і сил. Підтримувати чистоту в квартирі допомагають багатофункціональні пароочищувачі і професіонали, які вміють правильно з ними працювати.

Читати далі

Как почистить камин своими руками - Клининг Партнер.Статьи

Як почистити камін своїми руками

Камін служить не тільки джерелом тепла в будинку. Це елемент декору, який відповідає за естетику і затишок. Єдиний його недолік – необхідність регулярного очищення, оскільки вже після двох-трьох разів використання накопичується сажа, а на поверхнях осідає кіптява. Якщо її не прибирати, в приміщенні з’явиться неприємний запах, працездатність каміна погіршиться, а вид брудної поверхні не додасть приміщенню привабливості. Виникає питання – як почистити камін своїми силами?

Читати далі

Що потрібно знати про хімчистці килимів - Клінінг Партнер

Що потрібно знати про хімчистку килимів

Килим є обов’язковим і незамінним атрибутом інтер’єру практично в кожному будинку або квартирі. Даний елемент крім декоративної функції, здатної прикрасити приміщення, виконує і корисну практичну роль.
Читати далі

Особливості чищення меблів на дому - Статті

Особливості чищення меблів на дому

М’якої мебілі потрібен постійний догляд, щоб вона виглядала привабливо і служила довго. В оббивці з часом накопичується пил, на тканини залишаються плями. Своїми силами повернути меблів чистоту практично неможливо, але це під силу співробітникам клінінгової компанії.

Професійне чищення меблів в Києві компанією «Клінінг Партнер» зробить ваш диван і крісла чистими і свіжими, меблі після чистки спеціальними засобами буде виглядати як нова.

Читати далі

Как часто нужно делать уборку квартиры

Як часто потрібно робити прибирання квартири

Коли власне житло – квартира або будинок – виблискують чистотою, раді всі домочадці. І тільки господиня знає, скільки часу і сил це займає. Але навіть у самій всезнаючої власниці житла може виникнути питання про те, як часто потрібно робити прибирання квартири, наприклад. Чи готові відкрити секрети майстра компанії “Клінінг-Партнер”, так само як і допомогти в прибиранні власноруч!

Читати далі

Що таке клінінг? - Клінінг Партнер

Що таке клінінг

Сучасний темп життя іноді не залишає часу на вирішення необхідних повсякденних питань, наприклад таких, як прибирання будинку або квартири. Крім цього, якісна прибирання може знадобитися не тільки приватним особам, але і великим компаніям для підтримки чистоти і порядку в офісах.

Все це викликало велику популярність організацій, що надають послуги з прибирання різних приміщень. Тому досить поширеним зараз є питання що таке клінінг і для чого він взагалі потрібен.

Читати далі

Прибирання квартири після пожежі - практичні поради

Прибирання квартири після пожежі

Вогонь завдає житлу великої шкоди, тому прибирання квартири після пожежі – одна з найбільш складних. Якісний клінінг проводиться тільки з використанням спеціальних засобів і устаткування, так як приміщення потрібно очистити від кіптяви, провести дезінфекцію, видалити сильні неприємні запахи, які без використання професійних засобів залишаться надовго.

Читати далі

Як позбутися неприємного запаху в квартирі - Клінінг Партнер. Фото, статті

Як позбутися неприємного запаху в квартирі

Питання про те, як позбутися неприємного запаху в квартирі або приватному будинку час від часу ставить перед собою кожна господиня. Причин “катастрофи” може бути багато: це і котячий запах, і “аромат” від пліснявих стін, старих речей / меблів або каналізації в разі прориву стояка.

Ці проблеми – найпоширеніші і зніми є кілька способів боротьби.

Читати далі

Чому так важливе миття фасаду будівлі

Миття фасаду будівлі на висоті

Стан будівлі і його зовнішній вигляд багато говорять про успішність його власника, в зв’язку з чим миття фасадів повинна проводитися на регулярній основі. Враження псується при наявності на фасаді шару пилу і бруду, появи якої ніяк не уникнути.

Миття фасаду будівлі в Києві передбачає висотні роботи, але для їх проведення вже не потрібно зводити будівельні ліси. На їх спорудження потрібно чималий бюджет, а крім того вони псують зовнішній вигляд будівлі.

Є простіший вихід з ситуації – скористатися допомогою фахівців нашої компанії, які використовують для цієї мети автовишки або вдаються до промислового альпінізму.

Читати далі