Чому так важливе миття фасаду будівлі

Миття фасаду будівлі на висоті

Стан будівлі і його зовнішній вигляд багато говорять про успішність його власника, в зв’язку з чим миття фасадів повинна проводитися на регулярній основі. Враження псується при наявності на фасаді шару пилу і бруду, появи якої ніяк не уникнути.

Миття фасаду будівлі в Києві передбачає висотні роботи, але для їх проведення вже не потрібно зводити будівельні ліси. На їх спорудження потрібно чималий бюджет, а крім того вони псують зовнішній вигляд будівлі.

Є простіший вихід з ситуації – скористатися допомогою фахівців нашої компанії, які використовують для цієї мети автовишки або вдаються до промислового альпінізму.

Чому так важливе миття фасаду будівлі?

Систематичний догляд не тільки сприяє красі будівлі і приємним враженням про нього, але ще і корисний для екології. Справа в тому, що регулярне миття фасадів альпіністами позбавляє стіни від кіптяви, бруду, цвілі, пилу і вихлопів, що забруднюють повітря.

Сіль і грибок формують мікротріщини, повільно, але вірно руйнують фасад будинку і приводячи до необхідності дорогого ремонту. Якщо нехтувати миттям фасадів альпіністами, то будівля швидко втратить свій первісний вигляд і вам доведеться шукати чималі гроші на його відновлення.

Як правило, миття фасадів проводиться в кілька етапів:

 • Вручну проводиться очищення стін від цементу, пилу, фарби, що відшарувалася і інших забруднень;
 • На поверхню наноситься очищуючий склад, який для більшої ефективності підбирається в індивідуальному порядку;
 • Хімікати залишаються на деякий час, що потрібно для протікання хімічної реакції;
 • Струменем води видаляються залишки миючого засобу.

Для догляду за оштукатуреними поверхнями застосовуються нейтральні склади. Для гранітних стін і плитки потрібні слабокислі кошти, при цементній основі – лужні розчини. Останні повинні подаватися на стінку з невеликим тиском, інакше можна нашкодити їх станом.

Найскладніше видалити забруднення з поверхні стін з пористою структурою. Як правило, вони виконуються з вапняку або черепашнику. Ефективне очищення можлива лише при застосуванні складних багатоскладних засобів.

Миття фасаду будівлі в Києві завершується очищенням вікон і поліруванням металевих деталей особливими складами. Техніка збирання та вибір засобів визначаються матеріалами, а також особливостями конструкції будівлі. Як правило, для очищення задіюється ручний інвентар та обладнання, подає воду під потрібним тиском.

Миття фасаду - Клінінг Партнер. Фото, статті

Які засоби використовуються при митті фасаду будівель на висоті?

Серед виробників засобів найбільш якісними вважаються Nilfisk, Ghibli, Vileda і Chemspec. Підтвердженням цьому є європейський сертифікат Ecolable. Миття фасадів будівель альпіністами здійснюється із застосуванням мобільної техніки, яка дозволяє уникнути використання стаціонарних конструкцій і виключає ймовірність пошкодження обробки.

Засоби очищення підбираються з особливою ретельністю, щоб ефективно, але в той же час без шкоди видалити всі забруднення. Від цього багато в чому залежить ціна миття фасадів будівель.

При виконанні своїх обов’язків альпіністи користуються страхувальними тросами і обвязками з полімерів, що виключає можливість використання агресивних речовин.

Якщо потрібна обробка стін сильнодіючими детергентами, то вдаються до допомоги автовишки. Завершальним етапом є видалення миючих засобів з допомогою води, що подається під певним тиском. Додатково можуть бути задіяні особливі очисники.

Переваги, які ви отримуєте доручивши миття фасадів в Києві фахівцям компанії “Клінінг Партнер”:

 • Доступна ціна на мийку фасадів будівель, яка залежить від використовуваних хімікатів, техніки і обсягів поставленого завдання. Постійні клієнти можуть розраховувати на привабливі знижки;
 • Очищення здійснюється з використанням техніки високого тиску, яка ефективно видаляє будь-які забруднення;
 • Ми працюємо з фасадами з будь-яких матеріалів, в тому числі керамогранітними. Нам ви можете доручити очищення стін із пластику, сендвіч-панелей або будь-яких інших матеріалів, затребуваних в сучасному будівництві;
 • Висотна мийка фасаду будівель дозволяє повернути їм первісний зовнішній вигляд;
 • Ми не просто очищаємо поверхні, але і видаляємо з них сольові освіти, що сприяють руйнуванню конструкції. Тим самим ми продовжуємо її термін служби;
 • У розпорядженні наших співробітників є передове оснащення, яке дозволяє впоратися з завданням будь-якої складності і витратити на її виконання мінімальний часовий проміжок;
 • Очищення фасадів будівель може супроводжуватися нанесенням гідрофобного складу, який покращує водовідштовхувальні якості. Відповідно надалі поверхню буде відштовхувати все забруднення і наступна мийка буде потрібно вже не так скоро.

Клінінг фасаду в Києві

Клінінг фасаду

Доручивши нам очищення фасадів будівель ви отримуєте якісний результат за невеликі гроші. Ми користуємося тільки екологічно чистими складами, які ефективно справляються з видаленням забруднень, але не шкодять навколишньому середовищу.

Миття фасаду часто передбачає позбавлення від важко змивається забруднень. З ними допомагає впоратися спеціалізоване обладнання, яке дбайливо, але в той же час ефективно видаляє забруднення з будь-яких поверхонь.

Миття скляних фасадів часто потрібна після капітального ремонту або відразу після зведення нової будівлі. В процесі будівництва утворюється велика кількість пилу і будівельного сміття, від якого не так просто позбутися, особливо коли робота проводиться на висоті.

Ситуацію ускладнюють краплі цементу і поліуретанова піна, від яких складно позбутися після застигання. Вибираючи нас ви можете бути впевнені, що миття фасаду будівлі пройде швидко і ефективно. Ми робимо роботу якісно і обережно, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Миття вітрин та фасадів може виконуватися за допомогою пари або піскоструминного устаткування, але як правило вдається впорається шляхом правильно підібраною хімії та приладів високого тиску.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори