Щоденне прибирання офісу - з чого почати? Фото. статті

Щоденне прибирання офісу – з чого почати?

Чи приємно заходити в офіс, де багато пилу і бруду? Притягне до відповідальності неохайність багато клієнтів? Чистота – невід’ємна частина офісного іміджу. Про високі стандарти вже мало хто говорить. Вони є необхідністю в будь-якої успішної компанії.

Щоденне прибирання офісу у співробітників викликає труднощі, тому необхідна допомога професіоналів. Вони знають все її тонкощі.

Чистота приміщення безпосередньо відбивається на працездатності співробітників. Зовнішній вигляд робочого місця, настрій персоналу і навіть запах в офісі надають враження на клієнтів і партнерів на підсвідомому рівні.

Професійна щоденне прибирання офісу: особливості та нюанси

Позбутися від негативних наслідків допоможе професійне прибирання. Вона є гарантом ідеальної чистоти офісу і репутації.

Тільки професійний підхід до прибирання приміщень може забезпечити в Києві належну респектабельність успішному бізнесу.

Клінінгова компанія «Клінінг Партнер» забезпечить прибирання офісів або площ. З радістю приведе до ладу робоче місце і буде підтримувати його в чистоті.

Основні нюанси прибирання офісного приміщення

Щоденне прибирання офісу вимагає більше зусиль і часу, ніж прибирання в будинку або квартирі. Є ряд особливостей, через які краще викликати професіоналів. При необхідності вони проведуть навіть у Києві вечірню прибирання офісу.

Основні нюанси прибирання офісного приміщення - Клінінг Партнер. Фото, статті

Особливості прибирання в офісах:

  • Пересування по офісу в вуличному взутті створює додаткову бруд і сприяє активному забруднення оббивки м’яких меблів.

  • Для електронних приладів необхідно використання спеціальних матеріалів і складів, щоб не нашкодити. Також потрібно враховувати, що може статися коротке замикання через рідини.

  • Збирання потрібно робити або до, або після робочого дня. Трудова активність ускладнює процес.

Порядок проведення щоденного прибирання офісу

Як правило, спочатку приводять в порядок хол, лобі і приймальню. Це перше, що бачить людина, яка відвідує офіс. Ці місця повинні в першу чергу повинні прибиратися. При вході в чистий хол у клієнта, найімовірніше, складеться позитивне враження про місце. Відвідувачам офісу буде приємно читати інформацію на стендах в чистому холі.

Далі прибирання проводиться в кабінетах, офісах і конференц-залах. Для співробітників не менш важливо підтримувати чистоту в офісах і кабінетах. У приміщенні повинні протиратися вікна, всі столи, збиратися пил і митися всі поверхні.

Слідом забирається кухня. Миються холодильник і плита. Очищається мікрохвильова піч як всередині, так і зовні. Протираються стіни, миються вікна, виноситься сміття. Кожен раз проводиться дезінфекція.

Наостанок залишаються туалети. В першу чергу виконується провітрювання. Далі поліруються дзеркала, дезінфікується кімната і туалети. Протираються всі двері і плитка, а також дозатори з папером і милом. Випорожнюються сміттєві відра. Необхідно вимити підлогу з двома змінами води.

Основні правила ранкової та вечірньої прибирання офісу в Києві

  1. Проводиться кожен робочий день.

  2. Забирається до початку робочого дня і в кінці.

  3. Підлоги миються, найчастіше, за допомогою мопов з додаванням концентрованої хімії.

  4. Приміщення провітрюється 10 хвилин взимку і 20 хвилин влітку.

  5. Увечері робоче місце витирається вологими ганчірочками.

  6. Не можна протирати сухими ганчірочками оргтехніку, ноутбуки і комп’ютери, а також мочити водою; для цього використовуються спеціальні антистатичні засоби для чищення.

Прибирання офісу: правила і нюанси - Клінінг Партнер. Фото, статті

Для чого потрібно робити генеральне прибирання офісів?

Як би якісно не проводилася щоденне прибирання офісних приміщень, генеральне прибирання офісу необхідна. Вона оновлює мікроклімат всього робочого процесу. При генеральному прибиранні клінінгова компанія вичистить кожен сантиметр приміщення і важкодоступні місця.

Необхідність генерального прибирання навіть не підлягає оскарженню, тому що звичайне прибирання офісу робиться лише поверхово. Вона не зачіпає меблі і важкодоступні місця. Генеральне прибирання досить проводити 2 рази на рік. Якщо прохідність офісного приміщення дуже висока, тоді слід раз в квартал.

Прибирання офісу в Києві це:

  • Суха чистка м’яких меблів і килимових покриттів.

  • Видалення плям і стійких забруднень спеціальними складами і інструментами.

  • Очищення офісного обладнання та техніки, якщо необхідно – внутрішнє очищення пилососом.

  • Дезодорування та знезараження місць для куріння.

  • Винос сміття, заміна витратних матеріалів, пов’язаних з особистою гігієною.

  • Миття всіх площин, що підлягають вологого прибирання; сюди включаються стіни до верху, стелю, важкодоступні місця. Миття виконується вручну або з використанням професійного оснащення.

  • Повне прибирання кухні, а також місць, де зберігаються інвентар та посуд.

  • Обробка поверхонь, що вимагають особливого догляду, з використанням спеціальних засобів.

Офіс забруднюється і запилюється завжди швидше квартири. Ну, дійсно, не будете ж ви пропонувати всім співробітникам і відвідувачам перевзуватися в тапочки!

Тому, які б сучасні та гігієнічні оздоблювальні матеріали не застосовувалися в обробці офісу, вони все одно будуть швидко покриватися брудом і пилом, а тому вимагати до себе пильної уваги і турботи.

Якщо вам необхідно навести порядок, провести в Києві щоденне прибирання в офісі вранці або навіть увечері, можете звернутися до фахівців. Компанія «Клінінг Партнер» буде рада проводити вам як щоденну, так і генеральне прибирання офісу в Києві і Київській області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори