Клінінг фасадів будівель: методи і засоби

Клінінг фасадів будівель: методи і засоби

Регулярний клінінг фасадів підвищує їх естетичність і презентабельність, сприяє позитивному сприйняттю і підтримці сприятливого іміджу. Не можна забувати, що фасад є особою будівлі. Саме на нього в першу чергу звертають увагу відвідувачі і гості.

Забруднення на зовнішніх стінах асоціюються з неохайністю і викликають мимовільне відторгнення, що позначається на репутації. Крім того, багато видів забруднень скорочують термін служби оздоблювальних матеріалів. В результаті виникає необхідність в проведенні позапланового дорогого ремонту.

Щоб уникнути цих проблем, досить помити фасад будівлі два рази в рік.

Коли необхідно робити клінінг фасадів будівель

Порядок утримання зовнішніх елементів будівель визначається Законом «Про столицю України – місто-герой Київ». На власників і орендарів покладається обов’язок проводити візуальні огляди навесні і восени, а також після надзвичайних ситуацій та стихійних лих.

Мийка фасаду будівлі буде потрібно при виявленні плям, слідів підтікань, корозії металевих елементів, загального забруднення зовнішніх поверхонь.

Види забруднень фасаду будівлі

При работе промышленных предприятий, котельных, автотранспорта в атмосферу выбрасываются тонны пыли и аэрозолей. Они оседают на наружных стенах, загрязняя и разрушая их. Вносят свою лепту атмосферные осадки и противогололедные реагенты.

Необхідність в миття фасадів виникає при утворенні забруднень як мінерального, так і неорганічного походження, включаючи:

  • пил;

  • іржу;

  • висоли;

  • сажу;

  • жирові відкладення;

  • цвіль.

Особливу небезпеку становлять агресивні речовини і важкі метали, які входять до складу забруднень. Оксиди азоту, сірчаний ангідрид, фтор, хлор, вугільна кислота, сполуки миш’яку і свинцю призводять до руйнування будівельних конструкцій.

Відбувається потемніння і розпушення оздоблювальних матеріалів, в тому числі вапняку і мармуру. Деформуються барельєфи, ліпнина та інші декоративні елементи. З цих же причин необхідна регулярна миття фасадів приватних будинків, які також страждають від всіляких забруднень.

Як відбувається клінінг фасадів

Як відбувається клінінг фасадів

Існує кілька ефективних методів клінінгу фасадів. При виборі оптимальної технології враховуються ступінь і вид забруднення, вік будівлі, особливості матеріалів, які використовувалися при будівництві і обробці.

В арсеналі професійних клинеров є всі необхідні засоби і інструменти, щоб якісно помити фасад будівлі зі скла, бетону, металу, полімерних панелей і будь-яких інших традиційних та інноваційних матеріалів.

Для видалення забруднень зі стін старих будинків використовуються максимально щадні методи. Сучасні технології дозволяють швидко видаляти найскладніші і стійкі забруднення.

До найбільш ефективних методів миття фасадів будівель відносяться:

  1. Чистка водою під тиском.

  2. Струменевий абразивне чищення (суха і мокра).

  3. Чистка сухим льодом.

  4. Хімічна чистка.

Чистка струменем води під високим тиском – це один з найбільш поширених методів клінінгу. Щоб видалити плями жиру застосовується гаряча вода або пар.

Рідше використовується надвисокий тиск. Це хороший варіант для клінінгу кам’яних неоштукатуреними поверхонь. У той же час він не підходить для миття нетривких оздоблювальних матеріалів, так як можливо їх руйнування.

Струменеве абразивне чищення може бути сухою або мокрою. У першому випадку застосовується суміш абразивних речовин (дрібного шлаку або піску) з повітрям, у другому випадку – з водою. Суміш подається під високим тиском на поверхню, що очищається. Спосіб використовується вже багато десятиліть.

Для очищення скляних поверхонь як абразив використовується сухий лід.

Іноді неможливо обійтися і без хімічних речовин, так як багато видів забруднень можна видалити тільки за умови застосування розчинників. Для вибору безпечного кошти вивчається склад фасадних матеріалів, перевіряється, наскільки вони кіслоустойчіви. Спираючись на отримані результати підбирають засоби для чищення.

Методы мойки фасадов зданий - полезные статьи

Наприклад, доломіт, мармур, травертин проявляють високу чутливість до кисневмісних миючих засобів. А ось діабаз і граніт відрізняються кислотоупорностью і для їх очищення цілком підходять слабокислі кошти.

Конструкції з металу схильні до корозії, тому для їх клінінгу використовуються нейтральні або лужні речовини. Якщо фасад оштукатурений, необхідне застосування нейтральних засобів.

Якщо клінінг фасадів приватних будинків не представляє особливих труднощів і не вимагає спеціального інвентарю зважаючи на свою малоповерхової, то клінінг висоток вимагає особливого підходу. В цьому випадку до роботи залучаються промислові альпіністи з відповідним спорядженням.

Підтримка фасадів в чистоті з «Клінінг Партнером»

Якісно помити фасади будівель в Києві завжди готові фахівці компанії «Клінінг Партнер». Компанія має в своєму розпорядженні сучасної професійною технікою, включаючи апарати високого тиску, мобільні висотні драбини, автовишки, будівельні ліси.

Застосовуються тільки сертифіковані в Україні професійні миючі засоби.

Послуги надаються як фізичним, так і юридичним особам. Укладаємо договори на постійне обслуговування. Завжди готові відповісти на ваші питання, докладно розповісти, як відбувається клінінг фасадів висотних будівель, які використовуються методи і засоби. Гарантуємо високий рівень сервісу. Звертайтеся!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори