Прибирання офісів – довіртеся професіоналам!

Ми готові стати вашим партнером в області чистоти і порядку для створення комфортної обстановки на робочих місцях.

Прибирання офісів в Києві

Прибирання офісів в Києві. Послуги з прибирання офісів цінаКлінінг Партнер спеціалізується на збиранні офісів в Києві і інших обласних центрах України – від маленьких кабінетів міні-підприємств до преміум-залів великих бізнес-центрів.

Професійний підхід до поставлених завдань, оперативне виконання роботи, високий сервіс – кращий засіб досягнення корпоративної чистоти.

Від цього залежить робочий клімат в офісі, лояльність клієнтів, репутація серед партнерів та замовників.

Яке буває прибирання офісних приміщень?

Ви можете замовити у нас разову комплексне прибирання або клінінг на постійній основі. Частота візитів, обсяг робіт, кількість і склад персоналу на об’єкті попередньо обговорюються і прописуються в договорі.

В послуги з прибирання офісних приміщень входять наступні роботи:

Ми готові взяти на себе придбання та контроль наявності витратних матеріалів, необхідних для нормального функціонування офісних приміщень (чистячі засоби, туалетний папір, сміттєві пакети і т.д.).

Ви також можете замовити в нашій компанії додаткові послуги для підтримки чистоти, наприклад, прибирання прилеглої території, догляд за зеленими насадженнями.

Незалежно від того, який вид прибирання (генеральне прибирання або прибирання офісу на постійной основі) ви вибираєте, ми зробимо все на вищому рівні. Ваш офіс буде відображати ідеальну чистоту і порядок.

Що ви отримуєте, замовляючи клінінгові послуги з прибирання офісів у нас

Прибирання офісів в Києві. Клінінг в КиєвіІдеально чисті підлоги, дзеркальні поверхні без плям, килимові покриття без харчових і жирних потемніння – підтримують образ солідного підприємства і створюють позитивне враження про компанію.

Чистота – це частина якісного сервісу і один з критеріїв, за якими заклад оцінюють відвідувачі. Від зовнішнього вигляду комерційної нерухомості залежить репутація всього бізнесу.

Вже доведено, що чистота на робочому місці також позитивно впливає на працездатність співробітників. Таким чином, комфортна обстановка в приміщенні побічно впливає на збільшення прибутку бізнесу в цілому.

Тому довірити прибирання офісу компанії можна тільки надійного партнера.

Персонал Клининг Партнер удалит все пищевые загрязнения, (в том числе пищевые на кухнях, залах, кабинетах)

Всі роботи виконуються за графіком, затвердженим замовником. Проводимо прибирання офісів 2 рази в тиждень або підбираємо індивідуальний графік.

Скільки коштує прибирання офісів

Ціна на прибирання офісу формується виходячи з площі приміщення, періодичності відвідувань, виду клінінгу. Ви можете замовити клінінг по телефону або викликати безкоштовно зморщок для формування точної ціни на послуги.

У нас найдемократичніші ціна на прибирання офісних приміщень в Києві

Чому варто замовити прибирання офісів в Києві у нас

Надамо послуги з клінінгу в будь-який зручний для вас час доби: 

  • прибирання офісу вранці
  • прибирання офісів у вечірній час
  • щоденне прибирання офісу
  • прибирання офісу в Києві 2 рази в тиждень

Складність робіт не має значення. Наші фахівці є професіоналами своєї справи і пройшли багатоступінчасте навчання в центрі клінінгу.

Зосередьтеся на вирішенні актуальних завдань вашого бізнесу, а компанія Клінінг Партнер вирішить всі ваші проблеми, з наведенням і підтриманням чистоти!