Прибирання в кінотеатрах - цікаві факти -Клінінг Партнер. Фото, статті

Прибирання в кінотеатрах – цікаві факти

Всі люблять кіно, але при відвідуванні кінотеатру стан залу не менш важливо, ніж якість фільму. Глядачі повинні проводити час в чистому кінозалі і відчувати себе комфортно, щоб отримати справжнє задоволення від перегляду.

Прибирання в кінотеатрах має свою специфіку. Співробітники повинні правильно підбирати спеціальну хімію, щоб видалити плями на оббивці крісел і вміти працювати якісно і при цьому дуже швидко, щоб встигнути навести порядок в залі між сеансами.

З приходом в наше життя кінотеатрів 3D, 5D кіно стало набагато цікавіше, цікавіше, і стиль перегляду змінився – багато входять в зал з їжею і напоями. Зміна стилю перегляду стало причиною появи нового формату прибирання.

Після закінчення сеансу в приміщенні залишається сміття – залишки чіпсів, попкорну на підлозі, плями від напоїв на оббивці крісел, ковролине. Тому прибирання кінозалу між сеансами так само необхідна, як періодичний повний клінінг залу.

Прибирання в кінотеатрах

Як роблять прибирання в кінотеатрах? Існує кілька видів клінінгу в приміщеннях цього типу. Прибирання може поширюватися на всю будівлю кінотеатру або проводитися тільки в залі.

Кінотеатри відносяться до приміщень з великою прохідністю, тому прибирати тут потрібно часто, ретельно і професійно.

Таке завдання під силу клінінгової компанії, бригада якої зазвичай працює за спеціально розробленим планом.

Прибирання в кінотеатрах види робіт. Фото, статті

Прибирання в кінотеатрах передбачає наступні види робіт:

  • щоденна – включає чистку крісел, видалення пилу зі світильників та стін, провітрювання приміщення, миття підлоги; зазвичай проводиться вранці до відкриття залу;
  • прибирання кінозалу між сеансами (експрес-клінінг) – співробітники клінінгової компанії швидко прибирають сміття, в оперативному порядку видаляють плями на ковроліні, кріслах, щоб глядачі з початком чергового сеансу увійшли в чистий, свіжий зал;
  • генеральне прибирання кінотеатру – крім перерахованих вище методів, включає наведення порядку в залі в усіх важкодоступних місцях, може проводитися в будівлі в цілому; меблі, покриття для підлоги піддаються глибокої чищенні, використовуються засоби для хімічної чистки меблів, парогенератори, іноді потрібне використання спеціальної техніки для чищення сходів, вузького простору між кріслами.

Кінозал – найважливіше місце в кінотеатрі, яке завжди повинно виглядати бездоганно, але не менш важливо стан кафе чи бару, холу, туалетів.

Сьогодні рідко зустрічаються будівлі з одним залом, в сучасних кінотеатрах три, чотири і більше залів, де кіно транслюється в один час. Це величезне навантаження на будівлю, і прибирання в таких комплексах повинна проводитися дуже ретельно і професійно, щоб уникнути можливого поширення інфекції.

Чисті, комфортні приміщення – візитна картка будь-якого кінотеатру. Щоб глядачі із задоволенням ходили в кіно, прибирання в кінотеатрах найкраще довірити співробітникам клінінгової компанії.

Співробітники компанії «Клінінг Партнер» мають багатий досвід роботи в цій сфері, з легкістю впораються з будь-яким завданням.

У нашому розпорядженні є все необхідне для якісної і оперативної прибирання – спеціальна хімія, різні пристосування та обладнання, що дозволяють виробляти клінінг в важкодоступних місцях і справлятися з найсильнішими забрудненнями.

Як правило, в бригаді прибиральників кожен співробітник виконує своє завдання:

  1. Прибирання сміття, очищення сміттєвих кошиків.
  2. Хімчистка меблів, портьєр.
  3. Хімчистка і мийка підлогового покриття.
  4. Обезпилювання стін, освітлювальних приладів, вентиляційних решіток, радіаторів.
  5. Видалення жувальної гумки з ручок крісел, статі, перил.
  6. Полірування скляних, металевих поверхонь

Бригада може працювати в денний і нічний час, кількість персоналу визначається з урахуванням площі приміщення.

 

Прибирання в кінотеатрах - Клінінгова компанія. Фото, статті

Які засоби та спеціальна техніка використовуються при збиранні кінотеатру

Під час хімчистки крісел і диванів використовуються спеціальна хімія і екстракторним машини. Висока ефективність очищення з їх допомогою пояснюється подачею піни і потужним всмоктуванням, в результаті матеріал оббивки залишається майже сухим.

У місцях виведення плям використовується сушка холодним повітрям. Такі методи дозволяють проводити прибирання в стислі терміни.

Щоденний клінінг передбачає використання миючого і звичайного пилососа, хімічних засобів без запаху. Особливих методів вимагає клінінг між рядами, у вузькому важкодоступному просторі. У цьому випадку співробітники компанії використовують ранцеві пилососи, що працюють від акумулятора.

Особлива увага – чищенні екрану

Ця важлива і відповідальна процедура зазвичай проводиться раз на рік. З екранної поверхнею потрібно працювати дуже акуратно, так як навіть невеликі розлучення можуть призвести до спотворення зображення.

Екран чиститься за допомогою парогенератора і нейтральних препаратів. Струмінь пара під тиском вибиває бруд з поверхні екрану, не утворюючи стікають вниз потоків.

Прибирання кінотеатрів в Києві співробітниками компанії «Клінінг патнеров» проводиться з дотриманням технологій сучасного клінінгу на кожному етапі. Саме так можна досягти кращого результату, щоб відвідувачі кінотеатрів відчували максимальний комфорт і задоволення від відвідування кінокомплексів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори