Прибирання прилеглої території в Києві

Пропонуємо клінінгові послуги з прибирання території, що примикає до приватних будинків, промислових будівель, офісних і торгових центрів.

Компанія Клінінг Партнер здійснює прибирання прилеглої території. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідним обладнанням та інвентарем для виконання завдань будь-якої складності.

Виконуємо клінінг в будь-який зручний для клієнтів час. Спектр затребуваних послуг змінюється в залежності від пори року і погодних умов.

Прибирання прилеглої території включає такі види робіт

 • Прибирання прилеглої території в Києві за низькими цінами - Клінінг Партнерпідмітання території (видалення піску, пилу, сміття, листя)
 • мийка доріжок і тротуарів
 • очищення стін, колон, покажчиків від забруднень
 • прибирання решіток, жолобів, зливних каналів та інших комунікаційних інженерних систем
 • прибирання території та вивезення сміття, снігу, листя
 • прибирання криги, боротьба з ожеледицею з використанням сприятливих реагентів
 • підсівши, покіс і вивіз трави
 • забарвлення бетонних бордюрів тротуарів

Готові організувати чистоту і порядок на ввірених нам територіях. Незалежно від вимог, бездоганно впораємося з поставленим завданням.

Гарантуємо відповідальний підхід, якісну роботу, професіоналізм

Ви можете вибрати відповідний для вас графік прибирання прибудинкової території:

Визначтесь з типом робіт:

 • механізована
 • комплексна
 • ручна

Звернувшись в компанію Клінінг Партнер, вам не потрібно думати про проблеми чистоти на прилеглих до вашого будинку, офісного комплексу або промисловому підприємству територіях.

З нами вас не будуть турбувати питання прибирання сміття, вивезення листя в Києві або очищення доріжок від льоду. Все це ми візьмемо на себе.

Надамо послуги клінінгу в будь-який зручний для вас час доби. Якість виконуваних робіт контролює менеджер, закріплений за кожним об’єктом.

Ми забезпечимо індивідуальний підхід, якість, оперативність, конфіденційність.

Прибирання прибудинкової території від листя

Прибирання прилеглих територій від листя

Восени на дворових територіях обов’язково повинна проводитися прибирання листя. Але міські двірники не завжди можуть впоратися з обсягом робіт.

Ми допоможемо вирішити питання очищення від листя та вивезення сміття.

Ціна на прибирання листя обговорюється індивідуально.

Як формується ціна на прибирання прилеглої території в Києві

Вартість послуг з прибирання прибудинкової території в Києві залежить від площі, використовуваної професійної техніки і рівня складності виконання робіт.

Ви можете розрахувати приблизну мінімальну ціну на прибирання території приватного будинку в спеціальній формі. Для цього потрібно вказати метраж площі. Однак більш детальну інформацію про вартість послуг розповість менеджер компанії.

Кількість сміття, велика територія і складність робіт не має значення, оскільки наші фахівці є професіоналами своєї справи.

Телефонуйте нам! Менеджер безкоштовно приїде на об’єкт і оцінить вартість робіт. Ми допоможемо містити в чистоті територію біля будинків, держустанов, торгових і офісних центрів!

Питання та відповіді

Власники магазинів, торгових і офісних будівель, громадських закладів відповідають за чистоту прилеглої території. Вони зобов’язані прибрати навколо будівлі сніг, листя, містити в справності водостоки, бордюри, доріжки.

На прилеглій території не можна допускати скупчення сміття, переповненості урн, недоглянутих газонів. За ними потрібно доглядати протягом усього року.

Норми площі, закріпленої за закладом, визначені законодавчо. Наприклад, для магазину – це показник 10 метрів навколо торгової точки.

Взимку потрібно проводити такі роботи по прибиранню прибудинкової території:

 • чистити периметр від снігу та криги;
 • посипати пішохідні доріжки реагентами або піском;
 • збивати бурульки;
 • очищати каналізаційні люки;
 • прибирати сміття.

Влітку потрібно:

 • підмітати доріжки і тротуари;
 • збирати і утилізувати сміття;
 • поливати рослини, доглядати за клумбами;
 • підтримувати в робочому стані бордюри, лавки, інші елементи вашої території.

У весняно-осінній період додаються завдання з прочищення сгонов для дощової і талої води, збір опалого листя, очищення від листя каналізацій, стоків.

Магазин, офісний центр – це місця з великою прохідністю. Тому все збиральні заходи потрібно виконувати рано вранці або ввечері, коли потік людей мінімальний.

Прибирати сміття потрібно регулярно. Як правило, прибирання виконують 1 або кілька разів на день протягом усього року.

Під час генерального прибирання території очищають і важкодоступні місця. Механізоване прибирання краще проводити вночі, коли на території немає відвідувачів.

Чим більше територія, тим актуальніше застосування спецтехніки для прибирання.

У компанії “Клінінг партнер” ми пропонуємо прибирання ручного, механізованого та комплексного типу.

Замовити послугу можна на сайті компанії “Клінінг Партнер”. З 2011 року надаємо послуги комплексної, підтримуючого прибирання зовнішньої території ТРЦ, магазинів, промислових підприємств. Використовуємо механізовану техніку, професійний інвентар.

Щоб зробити замовлення, залиште контакти в спеціальній формі на нашому сайті. Менеджер передзвонить і обговорить умови контракту.