Прибирання прилеглої території в Києві

Пропонуємо клінінгові послуги з прибирання території, що примикає до приватних будинків, промислових будівель, офісних і торгових центрів.

Компанія Клінінг Партнер здійснює прибирання прилеглої території. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідним обладнанням та інвентарем для виконання завдань будь-якої складності.

Виконуємо клінінг в будь-який зручний для клієнтів час. Спектр затребуваних послуг змінюється в залежності від пори року і погодних умов.

Прибирання прилеглої території включає такі види робіт

 • Прибирання прилеглої території в Києві за низькими цінами - Клінінг Партнерпідмітання території (видалення піску, пилу, сміття, листя)
 • мийка доріжок і тротуарів
 • очищення стін, колон, покажчиків від забруднень
 • прибирання решіток, жолобів, зливних каналів та інших комунікаційних інженерних систем
 • прибирання території та вивезення сміття, снігу, листя
 • прибирання криги, боротьба з ожеледицею з використанням сприятливих реагентів
 • підсівши, покіс і вивіз трави
 • забарвлення бетонних бордюрів тротуарів

Готові організувати чистоту і порядок на ввірених нам територіях. Незалежно від вимог, бездоганно впораємося з поставленим завданням.

Гарантуємо відповідальний підхід, якісну роботу, професіоналізм

Ви можете вибрати відповідний для вас графік прибирання прибудинкової території:

Визначтесь з типом робіт:

 • механізована
 • комплексна
 • ручна

Звернувшись в компанію Клінінг Партнер, вам не потрібно думати про проблеми чистоти на прилеглих до вашого будинку, офісного комплексу або промисловому підприємству територіях.

З нами вас не будуть турбувати питання прибирання сміття, вивезення листя в Києві або очищення доріжок від льоду. Все це ми візьмемо на себе.

Надамо послуги клінінгу в будь-який зручний для вас час доби. Якість виконуваних робіт контролює менеджер, закріплений за кожним об’єктом.

Ми забезпечимо індивідуальний підхід, якість, оперативність, конфіденційність.

Прибирання прибудинкової території від листя

Прибирання прилеглих територій від листя

Восени на дворових територіях обов’язково повинна проводитися прибирання листя. Але міські двірники не завжди можуть впоратися з обсягом робіт.

Ми допоможемо вирішити питання очищення від листя та вивезення сміття.

Ціна на прибирання листя обговорюється індивідуально.

Як формується ціна на прибирання прилеглої території в Києві

Вартість послуг з прибирання прибудинкової території в Києві залежить від площі, використовуваної професійної техніки і рівня складності виконання робіт.

Ви можете розрахувати приблизну мінімальну ціну на прибирання території приватного будинку в спеціальній формі. Для цього потрібно вказати метраж площі. Однак більш детальну інформацію про вартість послуг розповість менеджер компанії.

Кількість сміття, велика територія і складність робіт не має значення, оскільки наші фахівці є професіоналами своєї справи.

Телефонуйте нам! Менеджер безкоштовно приїде на об’єкт і оцінить вартість робіт. Ми допоможемо містити в чистоті територію біля будинків, держустанов, торгових і офісних центрів!